موضوعات
مشارکت واحدهای استانی در توسعه سامانه های الکترونیکی زمینه تسریع توسعه سازمانی را فرهم می نماید
نویسنده خبر : مدیر سایت    
چهار شنبه 26 آبان 1400
    
تعداد بازدید: 72
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1400/8/26

رییس سازمان مرکزی گفت: مشارکت واحدهای استانی سازمان نظام مهندسی کشاورزی در توسعه سامانه های الکترونیکی مورد نیاز، زمینه تسریع توسعه سازمانی را فرهم می نماید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سنم، شاهرخ رمضان نژاد در جلسه بررسی سامانه مدیریت امور اراضی (سما) که توسط سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان یزد طراحی شده است، اظهار داشت: با توجه به این شرایط متفاوت حاکم بر استان ها، سامانه های طراحی شده توسط واحدهای استانی می تواند پس از اعمال تغییرات لازم، به صورت هماهنگ در سراسر کشور مورد بهره برداری قرار گیرد.

وی تصریح کرد: سامانه سوخت ماشین های کشاورزی، شناسنامه دار کردن اراضی کشاورزی و سامانه مدیریت امور اراضی از جمله سامانه های طراحی شده توسط واحدهای استانی است که توسعه بهره برداری از آنها در کل کشور از برنامه های در دست اقدام می باشد.

در این نشست، رییس سازمان نظام مهندسی استان یزد، گفت: سامانه سما در دو فاز مدیریت فرآیندهای امور اراضی و نظارت و بازدید و اندروید برداشت آنلاین داده امور اراضی طراحی شده است.

محمدرضا خلف باغی ضمن اعلام آمادگی برای توسعه این سامانه به صورت ملی، اظهار داشت: ثبت کلیه سوابق گردش کار پرونده در فرآیند با قابلیت تهیه گزارش، اتصال به سامانه پیامکی جهت اطلاع رسانی به متقاضیان، مدیریت کلیه کاربران در سطح کشور با رعایت طبقه بندی و ارائه گزارش های آماری، لیست و نموداری از پرونده ها به تفکیک استان ها در بازه تاریخی و تهیه خروجی های نقشه ای با فرمت استاندارد برای استفاده در سایر سامانه ها از جمله امکانات مهم این سامانه می باشد.

شایان ذکر است در این نشست، سامانه مدیریت امور اراضی (سما) ارائه و مورد بررسی گرفت و مقرر شد با هماهنگی دفتر فناوری اطلاعات سازمان مرکزی، زمینه بهره گیری هماهنگ از سامانه یاد شده فراهم گردد.

 

از   0   رای
0

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس