نظارت مستمر بر واحدهای تولیدی از اولویت اساسی دفتر بازرسی، نظارت و هماهنگی امور استان ها می باشد
نویسنده خبر : مدیر سایت    
چهار شنبه 18 دی 1398
    
تعداد بازدید: 486
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1398/10/18

مدیر دفتر بازرسی، نظارت و هماهنگی امور استان ها گفت: بازدید و نظارت مستمر بر واحدهای خدماتی و تولیدی از برنامه های جدی می باشد.

مرتضی کوچک زاده: در دانش نوپاي مديريت امروز، مقوله نظارت و كنترل يكي از پايه هاي مديريت نوين بوده و همواره مديران از اين ابزار مهم و حياتي در جهت "تمشيت" و "پيشبرد" امور تحت سرپرستي خود استفاده مي نمایند.

این مقام مسئول: دفتر بازرسی، نظارت و هماهنگی امور استان ها، بر اساس شرح وظایف این دفتر مبنی بر انجام بازرسي هاي ادواري يا موردي از سازمان استانها به منظور نظارت بر حسن گردش امور، سنجش، ارزشیابی و نظارت بر اجرای قوانین و مقررات، دستورالعمل ها، مصوبات شورای مرکزی و حسن اجرای وظایف فنی و حرفه ای اعضاء از طریق جمع آوری آمار، گزارش ها، اطلاعات از سازمان های استان و تهیه گزارش، بازدید و نظارت مستمر بر واحدهای سازمانی در سطوح ستادی و اجرایی (استانی) و واحدهای خدماتی و تولیدی تحت نظارت سازمان نظام مهندسی کشاورزی را در دستور کار خود قرار داده است.

وی تأکید کرد: بازدیدها و نظارت های این دفتر نه برای مشکل آفرینی و به اصطلاح مچ گیری، که برای ارزیابی، اصلاح، حل مشکلات و ارائه راه حل های کاربردی و تصمیم سازی های مفید و مؤثر انجام می پذیرد.

مدیر دفتر بازرسی، نظارت و هماهنگی امور استان ها اظهار امیدواری کرد: امید است با استمرار بازدیدهای سرزده و اعمال نظارت های مورد نیاز، بتوانیم مشکلات موجود را به حداقل رسانده و رضایتمندی تمامی ذینفعان سازمان را فراهم نماییم.

 

 

از   0   رای
0

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس