دوره آموزشی تربیت مدرسان کشاورزی با هدف ایجاد تحول در دانش افزایی کشاورزان افتتاح شد
نویسنده خبر : مدیر سایت    
دوشنبه 15 مهر 1398
    
تعداد بازدید: 1258
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1398/7/15

آیین افتتاح اولین دوره تربیت مدرس علوم کشاورزی در روز 14 مهرماه 98 با حضور رئیس و معاون آموزشی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی فارس ،رئیس و معاون آموزشی سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان، مدیر هماهنگی های ترویج کشاورزی سازمان جهادکشاورزی فارس و مسئولین ادارات آموزش بهره برداران و آموزش های رسمی مرکز و جمعی از کارشناسان کشاورزی عضو نظام مهندسی کشاورزی فارس برگزار شد.

بنابرگزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی کشاورزی رئیس مرکز تحقیقات کشاورزی با تاکید برا انتقال دانش به مزرعه اظهار داشت:آمار موجود در سطح استان تفاوت محسوس در عملکرد کشاورزانی که در یک منطقه و دارای شرایط یکسانی هستند نشان دهنده  تفاوت در میزان دانش فنی و تجربی کارشناسان و بهره بردارن است که در جهت رفع این چالش مرکز تحقیقات کشاورزی با همکاری سازمان نظام مهندسی کشاورزی و سازمان جهاد کشاورزی استان دوره آموزشی تربیت مدرس را در دستور کار خود قرار داده است.

ابراهیم زارع حضور دانش آموختگان سازمان نظام مهندسی کشاورزی در این دوره را گام مهمی در اشاعه دانش و انتقال آن به مزرعه دانست که در این راستا مرکز تحقیقات کشاورزی نظارت و هدایت بر عملکرد  مدرسین را به عنوان اولویت کار اساسی کار خود قرار داده است.

رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان با اشاره به یکی از اهداف سازمان نظام مهندسی کشاورزی در اشاعه دانش و فن آوری روز دنیا که هم جهت با اهداف مرکز تحقیقات کشاورزی است گفت:این حرکت را به فال نیک گرفته و مطلوب است کارشناسان این فرصت را مغتنم شمرده و بهره کافی و وافی را در این دوره ببرند.

محمدباقر میری خواستار مطالبه گری متقاضیان این دوره از اساتید در جهت افزایش دانش و مهارت علمی خود شدند و گفت:بالا رفتن توان علمی و تجربی کارشناسان سبب اعتماد سازی بهره برداران و افزایش بهره وری می گردد.

 

 

از   0   رای
0

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس