آغاز ثبت نام بیمه درمان تکمیلی اعضاء و بهره برداران سازمان – دی ماه 97
نویسنده خبر : مدیر سایت    
یکشنبه 18 آذر 1397
    
تعداد بازدید: 5977
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1397/9/18

به گزارش صندوق تعاون و رفاه سازمان مرکزی، به منظور ارائه خدمات رفاهی مطلوب به اعضاء، کارکنان و بهره برداران محترم سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی، مؤسسه صندوق تعاون و رفاه سازمان اقدام به انعقاد قرارداد بیمه تکمیلی درمان کشوری تحت نظارت بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران با شرکت سهامی بیمه البرز نموده است.
به اطلاع تمامی اعضاء، کارکنان و بهره بردارن محترم سازمان می رساند مدت قرارداد درمان تکمیلی یک سال از تاریخ 97/10/1 الی 98/10/1 می باشد و مهلت ثبت نام حداکثر تا پایان دی ماه 1397 در نظر گرفته شده است.
با توجه به لزوم رعایت قوانین و مقررات آیین نامه بیمه درمان و جهت پیشگیری از برخی مشکلات ایجاد شده طی مدت قرارداد بیمه رازی در سال گذشته که اهم آن مربوط به مدت زمان پوشش بیمه ای متناسب با حق بیمه پرداختی بوده است به اطلاع می رساند، ثبت نام صرفا در مهلت مشخص شده انجام می گیرد و پس از آن امکان ثبت نام افراد از قلم افتاده مقدور نمی باشد.
متقاضیان محترم طی مدت تعیین شده از طریق برقراری ارتباط با سازمان استان خود و یا ارتباط با صندوق تعاون و رفاه از طریق شماره تماس های (53-88993851)021 جهت ثبت نام اقدام نمایند.

شرایط قرار داد بیمه تکمیل درمان به شرح ذیل می باشد:

1-تمامی اعضا با ارایه تصویر کارت عضویت دارای اعتبار و بهره برداران با ارایه تصویر پروانه فعالیت قابل پذیرش ثبت نام می باشند.

2-قرار داد فاقد دوره انتظار زایمان می باشد

3- قرار داد فاقد دوره انتظار می باشد

4-کلیه امور بیمه ای اعم از آدرس بیمارستانها،مراکز طرف قرار داد و همچنین دریافت معرفی نامه از طریق سایت شرکت بیمه البرز قابل دسترسی می باشد.

تعهد بیمه درمان تکمیلی اعضاء و بهره برداران

توضیحات بیمه درمان تکمیلی اعضاء و بهره برداران

شرایط متقاضیان بیمه درمان تکمیلی

مزایا بیمه درمان تکمیلی اعضاء و بهره برداران

فرم

 

از   17   رای
7

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس