تلاش در جهت تحقق شعار سال با استفاده از ظرفیت های کارشناسی از مأموریت های مهم سازمان نظام مهندسی کشاورزی است
نویسنده خبر : مدیر سایت    
یکشنبه 16 اردیبهشت 1403
    
تعداد بازدید: 272
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1403/2/16

نماینده ولی‌فقیه در جهادکشاورزی گفت: تلاش در جهت تحقق شعار سال با استفاده از ظرفیت های کارشناسی از مأموریت های مهم سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی به عنوان یک نهاد مردمی و دانشی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سنم، حجت‌الاسلام ربانی نماینده ولی‌فقیه در جهادکشاورزی در دیدار با رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور و مشاور اقتصادی وی، با اشاره به ضرورت برنامه محور بودن فعالیت های سازمان نظام مهندسی کشاورزی اظهار داشت: آنچه که در سازمان نظام مهندسی به واسطه مرجعیت صدور مجوز واحدهای تولیدی و خدماتی در بخش کشاورزی بایستی مورد اهتمام واقع شود، تسریع و تسهیل صدور مجوزها و مبارزه با فساد و انحصارگرایی می باشد.

رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور در این دیدار گفت: یکی از برنامه های این سازمان، ساماندهی و استفاده از ظرفیت های مراکز خدمات کشاورزی غیردولتی در جهت ایجاد اشتغال پایدار در روستاها می باشد.

حجت اله علیمحمدی تصریح کرد: انتظار می رود دستگاه های دولتی به ویژه وزارت جهادکشاورزی با واگذاری امور تصدی گری در تمامی زیربخش های کشاورزی زمینه لازم برای بهره گیری از ظرفیت های کارشناسی سازمان نظام مهندسی فراهم نماید.

 

از   0   رای
0

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس