آماده واگذاری فعالیت های تصدی گری منابع طبیعی به سازمان نظام مهندسی هستیم
نویسنده خبر : مدیر سایت    
یکشنبه 16 اردیبهشت 1403
    
تعداد بازدید: 252
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1403/2/16

رییس سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور گفت: با توجه به ظرفیت های موجود در سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی، آماده واگذاری امور و فعالیت های تصدی گری منابع طبیعی به سازمان نظام مهندسی هستیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سنم، دکتر عباسعلی نوبخت در نشست مشترک با رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور اظهار داشت: با توجه به رویکرد کاهش تصدی گری و محدودیت های موجود در بخش کشاورزی، استفاده از ظرفیت‌ شبکه سازی انجام شده در سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی برای مدیریت بهینه در عرصه های منابع طبیعی امری ضروری است و آمادگی داریم در قالب تفاهم نامه همکاری مشترک، قدم های اجرایی در این خصوص را محکمتر از قبل برداریم.

رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور در این نشست ضمن اعلام آمادگی در خصوص پذیرش واگذاری تصدی گری ها، گفت: تمامی ظرفیت های کارشناسی و ساختاری سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی برای اجرای بهتر طرح های و پروژه های مرتبط در اختیار سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری می باشد.

شایان ذکر است مقرر شد به منظور عملیاتی شدن واگذاری فعالیت های تصدی گری در حوزه منابع طبیعی، در اسرع وقت تفاهم نامه همکاری مشترک، تدوین و بین دو سازمان مبادله شود.

 

از   1   رای
5

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس