آمادگی انتقال دانش های فنی مهندسی به کشورهای همسایه
نویسنده خبر : مدیر سایت    
شنبه 31 اردیبهشت 1401
    
تعداد بازدید: 172
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1401/2/31

معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: آماده انعقاد تفاهم نامه برای انتقال دانش های فنی مهندسی به کشورهای همسایه هستیم.

🔸به گزارش روابط عمومی سنم فارس، مجتبی خیام نکویی در حاشیه بازدید از غرفه سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی فارس همزمان با شانزدهمین نمایشگاه دام، طیور، آبزیان و صنایع وابسته تصریح کرد: امیدوارم بازدید از این نمایشگاه فتح بابی باشد برای همکاری های بیشتر بین شرکت هایی که در این نمایشگاه شرکت دارند.

🔸رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی کشور اظهار کرد: در کنار دستیابی به فناوری های نوینی که مرتبط با کشاورزی هستند پیشرفت‌های قابل توجهی داشته ایم؛ در فناوری نانو امروز جمهوری اسلامی ایران در منطقه رتبه اول را دارد.

🔸این مقام مسئول با بیان اینکه همه این دستاوردها به لحاظ اتکایی است که به نیروهای جوان و نخبه خودمان داریم، ابراز کرد: مطمئن باشید اگر سال آینده و یا سال های بعد تر در این نمایشگاه شرکت کنید فناوری های جدیدتر را در حوزه مکانیزاسیون کشاورزی خواهید دید.

🔸خیام نکویی با اشاره به اینکه ما امروز نیازمند همکاری‌های نزدیک‌تر بین کشورهای همسایه و دوست و برادر هستیم، افزود: این امر به طور ویژه در حوزه علم و فناوری مشهود است بنابراین ما اعلام آمادگی می‌کنیم که در فناوری هایی که به آن دست یافته ایم آماده انتقال آن به کشورهای همسایه هستیم.

🔸 خیام نکویی با تاکید بر اینکه نتیجه تکیه بر محققین و دانشمندان این می‌شود که شما می توانید روی پای خود بایستید و نیاز های خود را مرتفع کنید، افزود: آماده انعقاد تفاهم نامه برای انتقال دانش های فنی مهندسی به کشورهای همسایه هستیم.

 

از   0   رای
0

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس