موضوعات
آغاز به کار سامانه اعلام تخلفات سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جمهوری اسلامی ایران
نویسنده خبر : مدیر سایت    
چهار شنبه 26 آبان 1400
    
تعداد بازدید: 79
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1400/8/26

سامانه اعلام تخلفات سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جمهوری اسلامی ایران با شعار نظارت همگانی، کارآمدی سازمانی راه اندازی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سنم، مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان مرکزی اظهار داشت: در راستای تقویت نظارت بر حسن اجرای وظایف فنی و حرفه ای اعضای سازمان، حسن اجرای مقررات و قوانین مربوط به امور کشاورزی و منابع طبیعی و همچنین نظارت بر انجام وظایف قانونی توسط عوامل اجرایی سازمان، سامانه اعلام تخلفات سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی راه اندازی شد.

رفیعی تصریح کرد: با راه اندازی سامانه یاد شده، هر فرد ایرانی و فعال در حوزه کشاورزی، در صورت مشاهده تخلف و یا هر گونه انحراف از ضوابط و مقررات از طرف کارکنان، اعضای و همچنین بهره مندان و ذینفعان سازمان و نارضایتی از عملکرد عوامل اجرایی می تواند با مراجعه به این سامانه (به آدرس https://sanka.agrieng.org) و یا از طریق پایگاه اطلاع رسانی سنم (www.agrieng.org) تخلف مربوطه را اعلام نماید تا در اولین فرصت ممکن تخلف اعلام شده پیگیری و نتیجه آن نیز به فرد اعلام کننده منعکس می گردد.

مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان مرکزی افزود: سامانه یاد شده طوری طراحی شده است تا فرد اعلام کننده تخلف بتواند با اختیار با اعلام مشخصات خود و یا بدون نام، تخلف مشاهده شده را در این سامانه ثبت و اعلام نماید.

وی اظهار داشت: بدون شک، مشارکت تمامی اعضای و ذینفعان و شکل گیری نظارت همگانی، زمینه کارآمدی بیش از پیش سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی در بخش را فراهم خواهد نمود.

 

از   0   رای
0

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس