بازدید علمی از مرکز ژنی توران تیهو در شهرستان خرامه
نویسنده خبر : مدیر سایت    
چهار شنبه 22 خرداد 1398
    
تعداد بازدید: 2016
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1398/3/22

رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان فارس به همراه مسئولین فنی واحدهای دام و طیور از مرکزژنی توران تیهو در شهرستان خرامه بازدید کردند.

بنابرگزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی استان حسین رئیسی با تاکید بر ارتقاء مهارت محوری حرفه ای کارشناسان گفت:یکی از اولویت های اساسی و بنیادی سازمان نظام مهندسی بالا بردن توان و مهارت علمی کارشناسان است که در این راستا بازدیدهای علمی داخلی و خارجی می تواند کمک شایانی در رسیدن به این هدف ایفا کند.

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان انسجام و هماهنگی مابین مسئولین فنی دام و طیور در تبادل اطلاعات و تجربیات،حضور کارگروههای فعال در این حوزه را از عوامل اثربخش در توسعه مهارتها،کاهش ضایعات و افزایش بهره وری در واحد تولید دانست.

حمید رضا افشاری مدیر مجموعه مرکز ژنی توران تیهو ضمن اشاره به تامین غذا بعنوان یکی از نیازهای حیاتی بشر اظهار داشت:ورود تکنولوژی همراه با دانش روز دنیا در واحدهای تولیدی،افزایش مهارت کارشناسان و آموزش مستمر و کاربردی بهره برداران از عوامل تاثیرگذار در رسیدن به نقطه ایده آل و مطلوب است.وی حضور سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی به عنوان یک تشکل صنفی و غیردولتی را محرک اساسی در نقش آفرینی و فعال سازی بخش غیردولتی و حمایت از رونق تولید یادکرد.

مرکز ژنی توران تیهو در مساحت 5/16 هکتار با دارا بودن 5 واحد مجزا به عنوان تولید کننده و پرورش دهنده شتر،بز سانن و بز آلپالین با ایجاداشتغال پایدار 20 نفر در شهرستان خرامه و رویکرد خوکفایی،هم افزایی استعدادها و بسترسازی در گسترش فن آوری های جدید در حال فعالیت است.

 

 

از   0   رای
0

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس