دفتر مراکز خدمات کشاورزی غیردولتی در شهرستان مرودشت کار خود را شروع کرد
نویسنده خبر : مدیر سایت    
پنج شنبه 9 خرداد 1398
    
تعداد بازدید: 727
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1398/3/9

به گزارش روابط عمومی سازمان در این جلسه که با حضور مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت،معاون فرماندار شهرستان ،رئیس و معاون سازمان نظام مهندسی کشاورزی و جمعی از مدیران و کارشناسان شهرستان تشکیل شد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت ضمن اشاره به واگذاری امور تصدیگری بمنظور کوچک کردن دولت گفت:در شهرستان مرودشت از سال 1392 واگذاری برخی از فعالیت ها توسط شرکت تعاونی فراگیر ملی توسعه سرزمین ایرانیان که بعنوان نماینده سازمان نظام مهندسی کشاورزی در شهرستان است کار خود را شروع کرد.

عزیز رحیمی اظهار داشت:این شرکت با دارا بودن 227 نفر عضو در شهرستان مرودشت توانسته است تکمیل پرونده،مشاوره،نظارت در واحدهای تولیدی گلخانه ،دام و طیور و قارچ خوراکی را با همکاری مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان ساماندهی کند.وی برگزاری دوره های آموزشی مشاغل خانگی و تعامل با کمیته امداد بمنظور مهارت آموزی مددجویان را از دیگر فعالیت های این شرکت دانست.

رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان فارس افتتاح دفاتر خدمات کشاورزی غیر دولتی را توسعه و ترویج دانش فنی و مهندسی دانست و گفت: یکی از رسالت های مهم این دفاتر شناسایی فرصت ها و ظرفیت های موجود  در شهرستانها است که بتوان با ایجاد زنجیره تولید ارتباطی مناسب بین بهره بردار و مصرف کننده را ایجاد کند.

حسین رئیسی بستر سازی برای بهره مندی آسان و راحت از خدمات مهندسی و معرفی تکنولوژی روز دنیا را از دیگر ظرفیت های این دفاتر نام برد

در پایان این مراسم بصورت نمادین از تابلو مرکز خدمات غیردولتی شهرستان مرودشت رونمایی و پروانه تاسیس توسط رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان به مسئول دفتر ارایه شد.

 

 

 

از   0   رای
0

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس