جلسه کمیته ترویج و آموزش گلخانه ای در استان فارس برگزار شد
نویسنده خبر : مدیر سایت    
شنبه 21 اردیبهشت 1398
    
تعداد بازدید: 465
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1398/2/21

جلسه کمیته ترویج و آموزش گلخانه های استان در محل مدیریت هماهنگی و ترویج سازمان جهاد کشاورزی استان فارس با هدف  تدوین پیش نویس تفاهم آموزشی-ترویجی با موضوع مخاطب یابی و توسعه کشت های گلخانه ای فی مابین سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی و مدیریت هماهنگی و ترویج جهاد کشاورزی استان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان، در این جلسه بررسی کارشناسی و  نهایی سازی بسته آموزشی- ترویجی توسعه تولید در محیط های کنترل شده جهت ارائه به ستاد ویژه گلخانه ها در استانداری فارس مورد بررسی و بازبینی نهایی قرار گرفت.

ابراهیمی، مدیر هماهنگی و ترویج جهاد کشاورزی استان بر لزوم تهیه بانک جامع اطلاعاتی از اساتید خبره و کارشناسان شاخص گلخانه در سطح استان و کشور، به جهت استفاده از دانش فنی این اساتید و کارشناسان در بالابردن آگاهی بهره برداران و بازآموزی کارشناسان گلخانه در استان تاکید نمود و افزود: این بانک اطلاعاتی تا اواخر هفته جاری و با مشارکت دستگاه های ذی ربط تشکیل خواهد گردید.

  بخشی، معاون آموزش مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان برگزاری دوره های آموزشی جهت بهره برداران و کارشناسان گلخانه را الزامی دانست و گفت: این دوره ها سبب ارتقاء مهارت و توانمندی و تغییر نگرش افراد می شور که در نهایت افزایش بهره وری را به همراه دارد.

 فرزانه، مسئول دفتر مطالعات سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان از ارائه پیش نویس تفاهم نامه آموزشی- ترویجی با موضوع مخاطب یابی و توسعه کشت های گلخانه ای فی ما بین این سازمان و مدیریت هماهنگی و ترویج سازمان جهاد کشاورزی استان در دفتر مطالعات این سازمان خبرداد و افزود :پیش نویس این تفاهم نامه همکاری جهت اظهار نظر فنی و کارشناسی در اختیار معاونت هماهنگی و ترویج سازمان جهاد کشاورزی استان قرار گرفته است. این تفاهم نامه با دیدگاه توسعه کشت های گلخانه ای و رسیدن به سطح هدف گذاری شده ۷۰۰۰ هکتار گلخانه  در استان تهیه گردیده است.

 

 

 

از   0   رای
0

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس